Pénzügyi-és HR ügyintéző munkatárs (Kővágószőlős)

A hirdetés már lejárt!

VBG Projekt 2007 Kft.

Dinamikusan fejlődő cég

Pénzügyi-és HR ügyintéző munkatársat

keres teljes munkaidőben!

Leendő munkatársunk feladatai:

Pénzügyi terület:

  • számviteli, pénzügyi feladatok ellátása (bejövő számlák rögzítése, vevői számlázás);
  • házipénztár kezelés;
  • átutalási megbízások rögzítése a netbank felületén;
  • szerződések kezelése, nyilvántartása;
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése, riportok, elemzések készítése, adatszolgáltatás a könyvelés és a cégvezetés felé;
  • szigorú számadású nyomtatványok nyilvántartásának vezetése, kezelése;
  • kapcsolattartás a könyvelővel, bérszámfejtéssel;
  • a napi működéssel, üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • iktatás;
  • postai ügyintézés

Humán terület:

  • a munkavállalók be- és kilépésének adminisztratív támogatása, személyi anyagok karbantartása;
  • személyi anyagok, dokumentumok, képzettségek nyomonkövetése, iktatása;
  • munkaszerződések, munkaszerződés módosítások elkészítése, papír alapú dokumentumok lefűzése;
  • egyéb HR adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Önálló, felelősségteljes és precíz munkavégzés;
  • Jó kommunikációs képesség

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Családias környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy folyamatosan fejlődő cégnél

Munkavégzés helye:

7673 Kővágószőlős, 0165/30 hrsz. (Pannova Ipari Park)

Küldje el önéletrajzát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Kővágószőlős