Pénzügyi és számviteli munkatárs (Budapest)

Okosotthon megoldássokkal foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pénzügyi és számviteli munkatárs

Elvárások:

  • Pénzügyi-számviteli végzettséggel rendelkezel,
  • 1-2 éves releváns munkatapasztalatod van,
  • Bírod a monoton munkát is,
  • Megbízhatóan, precízen, igényesen végzed a munkád,
  • Jól kezeled az Excelt, és a többi Windows alkalmazást

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Business Central vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Termelő vagy kereskedő vállalatnál szerzett tapasztalat (készletkezelés)

Feladatok:

  • Ügyfél megrendelések kezelése, nyomon követése a Business Central vállalatirányítási rendszerben, ,
  • Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés:,
  • Partner adatok rögzítése, karbantartása,
  • Szállítólevek és teljesítési igazolások ellenőrzése,
  • Számlák, díjbekérők kiállítása,
  • Kintlévőségkezelés,
  • Kompenzációs levelek készítése,
  • Bejövő számlák iktatása, ellenőrzése, könyvelése,
  • Bank, pénztár, bér könyvelés,
  • Vevő és szállító egyenlegek karbantartása, elévült követelések egyeztetés után történő kivezetése,
  • Készletekkel és tárgyi eszközökkel kapcsolatos mozgások lekövetése a könyvelésben és a nyilvántartásokban,
  • Kollégákkal való kapcsolattartás és ügyintézés könyvelés, pénzügy és egyéb ad-hoc jellegű ügyekben,
  • Aktiválások elkészítése, aktiválási jegyzőkönyvek készítése,
  • Féléves-és éves zárás előkészítése,
  • Könyvvizsgálati munka támogatása,
  • Analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése

Amit kínálunk:

  • Rész-vagy teljes munkaidő megállapodás szerint,
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Betekintés egy technológiai startup mindennapjaiba, befektetésekbe, tőzsde világába, annak pénzügyi szabályozásába,
  • Pörgős, fiatalos csapat,
  • Családias irodai környezet, kert, madárcsicsergés,
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest