Pénzügyi gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az Alcon küldetése olyan innovatív termékek biztosítása, amelyek a jobb látás elérésével megnövelik az életminőséget. A vállalat teljes mértékben elkötelezett a különböző szembetegségek kezelésére szolgáló, egyben a legmagasabb színvonalú szemészeti termékek biztosítása mellett.

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • Szállítói adatok frissítése, karbantartása
  • Kimutatás készítés
  • Tárgyi eszközök felmérése
  • SAP-ben történő adatrögzítés

Elvárások

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Pénzügyi tanulmány
  • Felhasználói szintű Office ismeret, főként excell

Munkaidő

H-P között heti 15-25 óra vállalása 8.00-17.00 között.

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk, akik hosszú távon el tudják vállalni a munkát.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/ óra diákbér
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Fiatalos munkakörnyezet

Előnyök

  • SAP használata

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest