Pénzügyi gyakornok (Vecsés)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Magna több, mint egy a világ legnagyobb autóipari beszállítói közül. Egy mobilitás-technológiai vállalat, globális, vállalkozói szemlélettel rendelkező csapattal, 174.500 munkavállalóval, és startup típusú szervezeti felépítéssel. Több mint 65 éves tapasztalattal, saját rendszerével, ami lefedi az autógyártás szinte minden területét, a tervezés, kivitelezés és gyártás területein, képes piacvezető szerepre a folyamatos változásban lévő autóipar világában. Globális hálózata 351 termelő vállalatot, 103 termékfejlesztő, tervező és elosztási központot foglal magában 30 országban.

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • Bejövő számlák rögzitése
  • Bejövő számlák könyvelése SAP-ban
  • Alapvető adózási ismeretek, leginkább ÁFA tekintetében
  • Egyéb tranzakciók könyvelése: üzleti utak elszámolásának lekönyvelése ,tárgyi eszközök
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Folyamatban lévő pénügyi tanulmányok
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismerete

Munakidő

  • Heti minimum 20-30 óra vállalása
  • Hosszútávú diákmunka

Amit kínálunk

  • Br. 2500 Ft/óra diákbér
  • Home Office lehetőség
  • Bérlettámogatás

Munkavégzés helye

Vecsés

Vecsés