Pénzügyi munkatárs (Tata régió) (Tata)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk kisebb, magyar tulajdonban lévő gyártó vállalat és multi gyártó vállalatok részére szállítanak be csomagolóanyagokat.

Részükre keresünk új kollégát, az alábbi pozícióba:

Kontroller / Pénzügyi munkatárs (Tata régió)

Feladatok

  • Havi szintű pénzügyi kimutatások és elemzések elkészítése;
  • Cash-flow figyelés;
  • Terv-, és tényadatok összehasonlítása, elemzések készítése, eltérések nyomon követése;
  • A negyedéves üzleti ellenőrzések és az év végi könyvvizsgálat támogatása;
  • Kintlevőségek intézése;
  • Elhatárolások meghatározása;
  • Időszakos és eseti elemzések készítése a tulajdonosok részére;
  • Vállalati működési költségek elemzése.

Elvárások

  • Pénzügyi és/vagy kontrolleri tapasztalat, ha lehet gyártó vállalatnál;
  • Kiváló Excel tudás;
  • Jó kommunikációs és kiváló interperszonális készség;
  • Precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Megbízható munkáltató;
  • Korrekt bérezés és juttatások.

Előnyök

  • SAP Business 1 VAGY más vállalatirányítási rendszer ismerete.

Munkavégzés helye

  • Tata

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tata