Pénzügyi szakértő (Treasury) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk Közép-Kelet Európa meghatározó mobilitási szolgáltatójához tartozik. Amely Magyarországon az Alpine, Dacia, Isuzu, Jaguar, Land Rover, Opel, Renault és Ssangyong márkák nagykereskedelmét látja el és jelenleg aktívan keres egy új pénzügyi szakembert treasury tapasztalattal bővülő csapatukba.

Pénzügyi szakértő (Treasury)

Feladatok

  • a pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • az importőri cégcsoport cash flow menedzsmentjének megszervezése, működtetése
  • cash flow tervezés, forecasting és elemzési feladatok
  • az order-to-cash / working capital folyamat mérésének kialakítása és fejlesztése
  • együttműködés különböző társosztályokkal (pl: logisztika, értékesítés)
  • társterületek pénzügyi igényeinek kiszolgálása, részükre történő pénzügyi tanácsadás
  • pénzügyi riportok írása
  • folyamatfejlesztési projektek támogatása

Követelmények

  • minimum 4-5 éves pénzügyi / vállalati Treasury területen szerzett tapasztat
  • cash flow folyamat felépítésében és működtetésében tapasztalat
  • legalább erős középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office / Excel magabiztos ismeretek
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • proaktivitás, rugalmasság
  • stressztűrőképesség
  • rövid határidők, párhuzamos feladatok kezelésének képessége

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • cafeteria csomag
  • élet- és balesetbiztosítás, egészségbiztosítás
  • hetente 2 nap home office
  • izgalmas, motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • betekintés a gépjárműimportőr cégek világába

Munkavégzés helye

Budaörs

Budapest