Pénzügyi ügyintéző (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembehelyezésével és szervízelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pénzügyi ügyintéző

Elvárások:

  • Pénzügyi, számlázási területen szerzett tapasztalat,
  • Középfokú végzettség, szaktanfolyamokkal bővítve.

Feladatok:

  • Bizonylatok előkészítése könyvelésre, a belső adminisztráció elkészítése, számlázás.,

, Megbízóról:,

A cég több mint húsz éve mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembehelyezésével, szervízelésével foglalkozik., Jellemzően a gépeket importálja Kanadából, Olaszországból, Dániából a többségét értékesíti Magyarországon és a keleti régióban.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör, vagy akár részmunkaidős állás is lehetséges,
  • Versenyképes fizetés,
  • A munkaszerződésben lefektetett teljesítmény után prémium,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen