Pénzügyi Vezető (Bátonyterenye)

Pénzügyi Vezető

Leírás

Pest megyében található partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Pénzügyi Vezető pozícióba.

Feladatok

  • Könyvelési, adózási és pénzügyi tranzakció napi ellenőrzése,
  • A logisztikai csapat készletjelentésének ellenőrzése és a készletfelvétel kezelése minden negyedévben a könyvelési zárás céljából,
  • Könyvelési, adózási és pénzügyi művelet kezelése, beleértve a költségszámítást, a készletnyilvántartást és a bevétel elszámolását,
  • A könyvelés, adózás és pénzügy zárási folyamatának kezelése,
  • Minden könyvelési, adózási és pénzügyi audit (belső/külső) kezelése,
  • A költségvetés és pénzügyi terv összehangolása és előkészítése,
  • A technikai könyvelési kérdések kutatása és végrehajtása a megfelelőség érdekében,
  • A könyvelési, adózási és pénzügyi irányelvek kidolgozása és végrehajtása a belső ellenőrzés fenntartása és erősítése érdekében,
  • Az üzleti kockázatkezelés (könyvelés, adózás és pénzügy) integrációjának irányítása más szervezeti tervezési és egyéb vezetési tevékenységekkel,
  • Szoros kapcsolattartás és együttműködés más osztályvezetőkkel,
  • Kapcsolattartás a központtal és a központi auditorral.

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség,
  • IFRS mérlegképes könyvelő szakképesítés,
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret,
  • Multinacionális környezetben szerzett, legalább 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Kihívásokkal teli feladatkör,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Vállalati gépjármű biztosított a pozícióhoz,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés.

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

Bátonyterenye