Pénzügyi csoportvezető (Heves megye) (Gyöngyös)

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk megbízásából keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Pénzügyi vezető (Kelet-Magyarország)

Feladatok

  • Számviteli csapat irányítása;
  • Havi/negyedéves/éves bevallások készítése;
  • Adóhatósággal, könyvvizsgálókkal, önkormányzattal való kapcsolattartás;
  • Elhatárolások havi kiértékelése, könyvelése;
  • Bérfeladásban való részvétel;
  • Közreműködés a havi zárásban;
  • Részvétel az éves zárásban;
  • Magyar beszámoló összeállítása, kiegészítő melléklet elkészítése.

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat;
  • Számviteli ismeretek;
  • Mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás;
  • Magas szintű könyvelői tudás;
  • Beszámoló készítésben szerzett gyakorlat;
  • Microsoft Excel magabiztos használata;
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • Nyitott, lendületes személyiség.

Amit kínálunk

  • Színes, izgalmas feladatok;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Támogató vezetőség és kollégák;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Versenyképes bér és juttatások és céges autó.

Előnyök

  • SAP ismeret.

Munkavégzés helye

  • Gyöngyös

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36302945850 Doros Anna

Gyöngyös