Pénzügyi vezető (Vác régió) (Vác)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk gyártási tevékenységet folytató, nyugati cégkultúrával rendelkező nemzetközi vállalat.

Részükre keresünk felsővezető kollégát az alábbi pozícióba:

Pénzügyi vezető (Vác régió)

Feladatok

  • Egy gyártó vállalat teljeskörű pénzügyi/számviteli/kontrolling tevékenységét fogja majd össze a leendő vezető kolléga;
  • Vezetőként operatív seniori kontrolleri, döntéstámogató feladatokat is el fog látni;
  • Fejleszti az elemzési folyamatokat, ill. pénzügyi SW bevezetésben is részt fog venni;
  • Felelős azért, hogy a gyártási költségek kontrollálva legyenek és a gyár hatékonyan működjön;
  • Ennek érdekében szorosan együttműködik a gyárban dolgozó felsővezetőkkel;
  • Koordinálja a havi és éves zárásokat;
  • Fejleszti és motiválja kollégáit;
  • Költségkalkulációkat, ill. jövedelmezőségi vizsgálatokat készít;
  • Elemzéseket és riportokat készít a gyári és regionális szakmai vezetés részére.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (munka nyelve);
  • Gyártó vállalatnál szerzett kontrolling vagy pénzügyi vezetői tapasztalat;
  • Szakmai területen szeretnék az erős kontrolleri tapasztalatot.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló bérezés, cafeteria, vállalati gépjármű magánhasználatra.

Munkavégzés helye

  • Vác

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Vác