Pharma Beauty Advisor (Budapest)

Partnerünk luxus kozmetikai termékeket forgalmaz, az ő csapatukba keressük az új Sales Associate kollégáját. Ha érdekel a szépségipar és szívesen értékesítenél prémium termékeket, várjuk jelentkezésed!

Pharma Beauty Advisor

Feladatok

  • személyre szabott kozmetikai termékek értékesítése - naponta eltérő üzletekben
  • bőrápolási termékek ismerete
  • bolti készletek és kihelyezések ellenőrzése
  • vevői kérdések megválaszolása
  • tanácsadás

Követelmények

  • gyógyszertári/egészségügyi asszisztensi vagy gyógyszerész végzettség
  • jó kapcsolatteremtő készség, vevőcentrikusság
  • kozmetikai termékek iránti érdeklődés
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • esetenként vidéki munkavégzés vállalása
  • hétköznapi és hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • alapbéren felül az értékesítés után járó extra jutalék
  • stabil munkalehetőség, megbízható háttér
  • luxus kozmetikai márkák értékesítése
  • a képviselt márka termékeinek kipróbálása, használata
  • változatos munkanapok
Budapest