Piacfejlesztési képviselő (Szeged) (Szeged)

A Coca-Cola HBC-nél folyamatosan keressük azokat a munkatársakat, akik a Titkos Összetevőink lehetnek. ha megfelelsz a lenti követelményeknek és szeretnél a jelölt adatbázisunk tagja lenni, hogy értesülj a jövőbeni potenciális álláslehetőségeinkről, akkor jelentkezz most!

Piacfejlesztési képviselő (Szeged)

Feladataid az új pozícióban:

  • Vendéglátó partnereink (éttermek, szállodák, szórakozóhelyek) rendszeres látogatása a túra útvonalának megfelelően
  • Termékeink értékesítése, akciók és új termékek bevezetése
  • Üzleti tanácsadás a partnerek felé, tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása
  • Piaci berendezések (pl. hűtők, bútorok, stb.), eladást segítő marketing eszközök költséghatékony felhasználása
  • Az értékesítési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Megvan benned a titkos összetevő?

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel – felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Elkötelezett vagy a munkád iránt, szeretsz és tudsz önállóan dolgozni
  • Energikus vagy, kitartó, és szeretsz csapatban dolgozni
  • Fontos számodra a tanulás és az önfejlesztés
  • Nyílt, hiteles kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Rendelkezel érvényes B kategóriás vezetői engedéllyel és nem okoz problémát számodra a jelentős napi szintű gépjárművezetés

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Lehetőséget lesz megismerni egy piacvezető multinacionális vállalat értékesítési folyamatait – részese lehetsz a Coca-Cola HBC családjának, ahol együtt fejlődünk
  • Hosszútávú karrierlehetőség a vállalaton belül
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafeteria, magánorvosi ellátás)
  • Vállalati munka eszközök: céges autó, telefon, iPad
  • Összetartó csapat, akikkel nem csak a munkahelyeden érezheted jól magad (családi napok, csapatépítő programok, sportolási lehetőség, stb.)

Szeged