PLC mérnök / karbantartó villamosmérnök (EH-6852) (Kaposvár)

(EH-6852)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

PLC MÉRNÖK / KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (EH-6852)

Feladatok:

  • A gyártósorok elektromos karbantartási, javítási és fejlesztési munkáinak elvégzése;
  • Gépsorok technológiai, gépészeti, informatikai, vezérléstechnikai felügyelete;
  • Napi üzemeltetési feladatok támogatása, hibakeresés, helyszíni ellenőrzések, mérések elvégzése;
  • Felmerülő villamos szakmai problémák, hibák diagnosztizálása és üzemzavar elhárítása;
  • Aktív részvétel a gépek vezérléseinek átalakításában, fejlesztésében;
  • Jelentések, riportok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, mechatronikai mérnök, automatizálás, PLC) végzettség;
  • 2-5 év releváns (PLC, vezérléstechnikai, fejlesztés, villamos karbantartás) gyakorlat;
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat (Siemens);
  • Precíz, alapos, felelősség tudatos munkavégzés;
  • Kiváló probléma megoldó képesség;
  • Csapatjátékos;
  • Terhelhetőség.

Munkavégzés helye: Kaposvár

Kaposvár