PLC Programozó Mérnök / Villamos tervező mérnök (Veszprém)

PLC Programozó Mérnök / Villamos tervező mérnök

Leírás

Veszprémi székhelyű, szerelés-automatizálással, egyedi gépgyártással foglalkozó Partnerünk számára keresünk munkatársakat

Feladatok

  • Egyedi célgépek, integrált gyártósorok, programozása
  • Célgépek vezérléstechnikai koncepciójának kialakítása, vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése
  • Automatizálási feladatok megvalósítása
  • Kapcsolattartás a különböző társosztályokkal, vevőkkel
  • Automata szerelő berendezések vezérlésének komplett tervezése
  • Fejlesztési és tervezési projektek végrehajtása a vállalati, vevői és az általános műszaki előírások figyelembe vételével
  • Az elkészült berendezések beüzemelése, közreműködés a helyszíni szerelésnél
  • Szakmai tanácsadás, dokumentációk készítése

Elvárások
  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Siemens Step7 és TIAportal és/vagy Allen-Bradley/Rockwell fejlesztőrendszerek ismerete
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat PLC programozásban, elsősorban ipari automatizálás területen
  • Társalgási szintű angol/német nyelvtudás
  • Önálló és csapatmunkában történő munkavégzés, projekt szemléletű gondolkodásmód
  • Szakmai elhivatottság

Előny:
  • Omron fejlesztőrendszerek ismerete
  • Beckhoff fejlesztőrendszerek ismerete
  • Labview programozásban szerzett tapasztalat
  • Elektromos vezérlések tervezésében szerzett tapasztalat, Eplan tervezőszoftver ismerete
  • Servo hajtások, kamerás rendszerek programozásában szerzett tapasztalat
  • Robotprogramozásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási támogatás vidékieknek
  • Iskolakezdési támogatás
  • Pulykapénz
  • Babaköszöntő támogatás
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Modern munkahelyi körülmények és technológia
  • Csapatépítő programok
  • Családias, támogató környezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém