Postázó ügyintéző (Budapest)

Terméktanúsítási szolgáltatásokat nyújtó partnerünk részére keresünk

Postázó ügyintéző

kollégát.

Feladatok

  • Bejövő-kimenő levélküldemények iktatása (levél, gyorsposta, csomag, számla), küldemények szortírozása, eljuttatása a címzettekhez
  • Ajánlott, tértivevényes küldemények az iktatókönyvben való rögzítése, a címzettnek történő bizonylatolt átadása
  • Kimenő küldemények begyűjtése, címzetthez történő eljuttatása (posta, futár stb.)
  • Kimenő, bejövő számlák iktatása, szétosztása
  • Érkező telefaxok fogadásának és a címzett értesítésének biztosítása
  • Postafiók és postakönyv naprakész kezelése, iktató és postakönyv archiválása
  • Vállalati bélyegzők központi nyilvántartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete és alkalmazása
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • 1-2 év releváns, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Iktatás postázói területen szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismeret (angol)

Amit kínálunk

  • Részmunkaidő (6 óra)
  • Cafeteria próbaidő lejárta után

Munkavégzés helye

  • Budapest, 14. kerület

Budapest