Production manager (Szombathely)

Partnerünk egy jelentős, jól ismert élelmiszeripari gyártó cég az ország északnyugati régiójában. Itt található gyártó üzemük, ennek élére keresik leendő üzemvezető kollégájukat, aki a teljes gyártási területért lenne majd felelős.

Production manager

Feladatok

Üzemvezetőként te leszel felelős a teljes gyártási területért, az itt dolgozó kollégák irányításáért és fejlesztéséért. Így feladatod lesz a:

  • Stratégiai döntések meghozatala létszámgazdálkodással, szervezeti és gyártási kapacitási fejlesztésekkel kapcsolatban
  • Termelési folyamatok minőségirányítási rendszerbe való illesztése és naprakészen tartása
  • Termelési csoportok kialakítása, tevékenységének szervezése és folyamataik fejlesztése
  • Költségvetési előírásoknak megfelelő költségszint és hatékonyság biztosítása
  • Megfelelő termelési eljárások, minőségi előírások és a vevő központú szemlélet biztosítása
  • Szervezetén belüli folyamatos fejlesztések koordinációja
  • Éves termelési tervek, roadmap-ek elkészítése
  • Termelési eredmények, teljesítmények jelentése, prezentálása
  • A beosztottak menedzselése, teljesítményük értékelése és a szakmai fejlődésük támogatása

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú végzettséggel
  • Hasonló területen szerzett tapasztalattal vezető pozícióban
  • Átfogó üzemi ismeretekkel
  • IFS, BRC, HACCP ismeretekkel
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudással
  • Komplex gondolkodásmóddal és rendszerszemlélettel
  • Határozott fellépéssel, jó kommunikációs készségekkel és vezetői szemlélettel

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Év végi bónusz
  • Relokációs támogatás
  • Nemzetközi projektekben és kiküldetésekben való részvétel
  • Folyamatos tréningprogramok, továbbképzések és nyelvtanfolyamok

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely