Production segment leader (metal stamping) (Nyíregyháza)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk egy nagy múltú,  német multinacionális autóipar gyártó cég, amely préselt fém alkatrészek gyártására specializálódott. Zöldmezős beruházásként jelenleg is épülő nyíregyházi telephelyükön magas szinten automatizált présgépekkel gyártanak. A préselési területre keresik leendő team leader kollégájukat, aki egy 8-10 fős technikusi csapatot vezetne.

Production segment leader (metal stamping)

Feladatok

A préselési terület csoportvezetőjeként feladatod lesz a beérkező gépek telepítésének koordinálása, később a gyártási folyamat zökkenőmentességének biztosítása és a beosztott technikus kollégák koordinálása. Így feladatod lesz a:

  • Présgépek és a gyártósor hatékony működésének biztosítása a gyártási terv teljesítése mellett
  • Új kollégák betanításában, képzésében való részvétel
  • Munkautasítások, folyamatleírások létrehozása
  • Karbantartási osztállyal való együttműködés a karbantartási szabványok bevezetésében és a karbantartási terv megvalósításában a préselési területen
  • Csapat munkájának koordinálása, szakmai iránymutatás
  • Távollétek, jelenlét tervezése és egyeztetése (szabadságok, túlóra stb.)
  • Szerszám beállítási lapok kitöltésének, a beállított paramétereknek az ellenőrzése
  • Technikus kollégák támogatása az LSS információs rendszer és az anyagkészlet ellenőrzésének fenntartásában
  • Biztonsági fejlesztési tevékenységek vezetése, a felmerülő problémák, balesetek kivizsgálása, majd az ezekre hozott javító intézkedések bevezetése
  • Biztosítása annak, hogy minden csapattag ismerje és betartsa a sorra vonatkozó munkautasításokat, EHS, karbantartási és minőségbiztosítási előírásokat

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Releváns autóipari tapasztalattal
  • Préselési területen szerzett ismeretekkel
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással
  • Jó kommunikációs és szervező készséggel
  • Gyakorlatias, problémamegoldó szemlélettel

Előny:

  • Hidraulikai, pneumatikai ismeretek
  • PLC ismeretek
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
  • Cafeteria
  • Év végi bónusz
  • Nemzetközi projektekben és kiküldetésekben való részvétel
  • Németországi tapasztalatszerzési lehetőség
  • Egy most induló gyár indításában való részvétel lehetősége
  • Nagyfokú szakmai szabadság

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza