Project Performance Manager (Budapest/Szeged) (Szeged)

Project Performance Manager (Budapest/Szeged)

Leírás

Kecskeméti, budapesti, illetve szegedi lokációval rendelkező, informatikai szolgáltatást nyújtó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Project Performance Manager pozícióba.

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, a szerződés szerinti elszámolás koordinálása, monitoringja, nyitott vagy vitás kérdésekben az ügyfél oldali vezetőkkel való egyeztetés, ami negyedévente 1-2 alkalommal németországi utazással is járhat,
  • A fejlesztési projekteket vezető projekt managerek és csapatok szállítási képességének támogatása az üzleti igények és technikai/szakmai minőségi szempontok figyelembevételével,
  • KPI-k nyomon követése, különösen a hatékonysággal, budgettel és határidőkkel kapcsolatos célok figyelemmel követése,
  • A projektek üzleti hatékonyságának, teljesítményének nyomon követése, értékelése, probléma esetén eszkaláció a cégvezetés irányába,
  • A projekt megvalósítását, a szállítási képességet akadályozó tényezők azonosítása, elhárítása, szükség esetén eszkalációja,
  • A projektek igényeihez kapcsolódó erőforrás szükségletek felmérése, egyeztetése a projektek vezetőivel. Erőforrás szükségletek képviselete a megrendelői oldal irányába is,
  • A projektek vezetőinek támogatása, személyes fejlesztése, people management, aminek része a személyes jelenlét is magyarországi irodákban (Budapest, Kecskemét, Szeged),
  • Riporting és a projektek transzparenciájának biztosítása a menedzsment irányába,
  • Adatszolgáltatás a cégcsoport és a kontrolling területek felé.

Elvárások
  • Legalább 5+ év vezetői vagy projektvezetői tapasztalat,
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás,
  • Erős pénzügyi háttér és üzleti érzék, üzleti gondolkodásmód,
  • Tárgyalóképes angol és minimum középszintű német nyelvtudás,
  • Tapasztalat ügyfélkapcsolattartás, ügyfélkapcsolat menedzsment területén,
  • Informatikai/szoftverfejlesztési vállalatnál szerzett tapasztalat előny,
  • Megoldásfókuszú attitűd, ami döntési képességgel és adatvezérelt, elemző szemlélettel is párosul,
  • Magabiztos Excel tudás (PowerQuery) és Jira tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapfizetés, teljesítmény alapú bónusz lehetőséggel,
  • Vállalati gépjármű,
  • Home Office lehetősége,
  • Képzések, tréningek céges támogatással,
  • Magánegészségügyi ellátás,
  • Fiatalos, lelkes, de leginkább együttműködő CSAPAT,
  • Családbarát munkahely.

Munkavégzés helye

Budapest

Szeged