Projekt minőségbiztosítási mérnök (Oroszlány)

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati kultúrájú autóipari gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Projekt minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

  • Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen, az APQP fázisban;
  • A projektcsapat és a gyári minőségbiztosítás közötti kapcsolattartás:
  • Elektromos járművekbe szánt termékek projekt minőségbiztosítási támogatása;
  • Vevői és a vállalat minőségkövetelmények összehangolása;
  • Minőségbiztosítási kérdésekben koordináció a projekt csapat és az üzem között;
  • Projektekben való felelősség a szállítók elsőminta folyamatáért;
  • Az új termék gyártási folyamatának támogatása, vevői PPAP koordinálása;
  • A vevői csoportok minőségügyi módszerekkel történő támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, járműgépész, műszaki menedzser);
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Min. 3 év autóipari területet szerzett minőségügyi tapasztalat;
  • Autóipari minőségügyi ismeretek (APQP / VDA4, PPAP / VDA2, FMEA, IATF 16949).

Amit kínálunk

  • Új termék bevezetésével járó kihívások;
  • Home office
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Üzemanyag támogatás
  • Extra szabadság
  • Szakmai kihívások

Munkavégzés helye

  • Oroszlány, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Oroszlány