Projektmenedzsment szakértő (Budapest)

Projektmenedzsment szakértő

Feladatok

  • A kivitelezési projektek megfelelő minőségű és határidőre történő végrehajtása, az adott költségkereten belül
  • Projekt költségek folyamatos monitorozása CAPEX és OPEX oldalról, a kereskedelmi, gazdasági területtel együttműködve
  • Áramszolgáltatókkal való együttműködés, fejlesztési igények, alvállalkozók és partnerek koordinálása, nyomon követése, számonkérése
  • Kivitelezőkkel és beszállítókkal kötendő szerződések műszaki tartalmának kialakítása, további szakterületekkel történő véleményeztetése
  • Töltő telepítési és hálózatfejlesztési munkák kapcsán ajánlatkérések készítése, a szükséges helyszíni bejárások szervezése, vezetése
  • Kivitelezési projektek vezetése, nyomon követése, illetve a hozzájuk kapcsolódó beszerzések koordinálása, a számlázáshoz szükséges dokumentációs csomag összeállítása

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség (BSC/MSC)
  • Legalább 3-5 év villamos kivitelezési, projekt menedzsment tapasztalat
  • Magabiztos MS Office felhasználói ismeretek
  • Logikus gondolkodás, képesség komplex feladatok megértésére, menedzselésére
  • Precíz munkavégzés, terhelés alatt is
  • Nyitottság az új technológiai megoldások iránt
  • B kategóriás autóvezetői engedély

Előnyök

  • E-mobilitás, napelemes rendszerek, KIF/KÖF kivitelezések területén szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angolul nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Mert egy jó hangulatú, dinamikus csapat tagja lehet
  • Mert egy stabil nagyvállalat nyújt biztos alapot a karrier számára
  • Mert a munka változatos, de persze vannak benne rutin feladatok is
  • Mert alapbéren felül, széles körű béren kívüli juttatási csomagot kínálunk (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Mert teljes körű szakmai támogatást, képzést biztosítunk
  • Mert kedvezményes üdülési, sportolási lehetőségeket is igénybe lehet venni

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest