Projektmérnök (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Projektmérnök

Leírás

Érdekel az autóipar és a modern technológia világa? Légy részese az újonnan érkező projekteknek!

Várjuk jelentkezésed, amennyiben autóipari gyártópartnerünk Projektmérnök pozíciója felkeltette érdeklődésed!

Feladatok

  • Új projektek, előszéria felfutásának koordinálása, felügyelete
  • Rendszeres jelentések a projekt állapotáról az ügyvezető felé
  • PPAP-készenléti és projekt-lezáró megbeszélések, vevői találkozók szervezése
  • Projekttervek készítése
  • Nemzetközi projektcsapat motiválása, koordinálása
  • Szériatermékek módosításának koordinálása, árajánlat-tételtől szériagyártásig
  • Termék, gép (át)telepítések és beruházási feladatok koordinálása
  • Projektek pénzügyi felügyelete.
  • Eszkalációs folyamatok jelentése, felügyelete
  • Mérnökség támogatása
  • Folyamatos vevői kapcsolattartás
  • Vevői auditok előkészítése

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év hasonló környezetben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Stabil és hosszútávú álláslehetőség modern környezetben
  • Fiatalos csapat, támogató nemzetközi környezet
  • Féléves prémium
  • Cafetéria

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét