Projektmérnök (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Projektmérnök
(Kecskemét)

Feladatok

  • Termékfejlesztésben való együttműködés a projekt teammel;
  • Projekt - és időtervek készítése, nyomon követése;
  • Alkatrész – és szerszámmenedzsment koordinálása és felügyelete a prototípus gyártás során;
  • Projektmegbeszéléseken való aktív részvétel, prezentáció;
  • Együttműködés a cég és vállalatcsoport irányelveinek megfelelően a vevőkkel;
  • Change management folyamatok telephely szintű koordinálása (rizikóbecslés, költségvizsgálattal);
  • Folyamatos kapcsolattartás a központi projekt csapattal és a telephelyi társosztályokkal;
  • Új termékek bevezetésének lokális támogatása;
  • Széria termékeket érintő változások koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépész/villamosmérnök, műszaki informatikus, műszaki menedzser);
  • 1-3 év autóipari, projektmenedzsment területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • OEM kapcsolódó tapasztalat;
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • MS Office, MS Project gyakorlati tapasztalat;
  • Jó stratégiai és analizáló képesség;
  • Szervezőképesség, magas egyéni motiváció és vevőorientáltság;
  • Magas stressztűrő képesség;
  • Jó kommunikációs képesség, nyitott, határozott személyiség.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/615-3578

Kecskemét