Folyamatmérnök (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Folyamatmérnök
(Kecskemét)

Feladatok

  • A gépi berendezések igény szerinti, folyamatos üzemelésének/karbantartásának elősegítése;
  • Gyártási folyamatok folyamatos javítása, költségoptimalizálása;
  • Állásidők, ciklusidők és selejt csökkentésére, a minőség javítására vonatkozó tevékenységekben való aktív részvétel;
  • Paraméterek, dokumentumok, változások megfelelő dokumentálása;
  • Műszakvezetők, csoportvezetők támogatása műszaki / technológiai témában, termelési dolgozók oktatása és vizsgáztatása;
  • Gépek át-, illetve betelepítésének megosztott műszaki felügyelete;
  • Gépbeállítási- és munkautasítások elkészítése és folyamatos karbantartása a minőségügyi előírások alapján;
  • Új termék próbagyártásában aktív részvétel, a sorozatgyártásra való felkészítése;
  • Termelési segédeszközök, célgépek megvalósításának szervezése (tervezés, elkészíttetés vagy legyártás);
  • Statisztikai elemzések, mérések, vizsgálatok elvégzése, kimutatások készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépész/villamosmérnök, műszaki informatikus, műszaki menedzser);
  • 1-3 év gyártó környezetben szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Műszaki dokumentáció szerkesztése és kezelése;
  • Műszaki rajz olvasás;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel: Pivot, függvények);
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Dinamikus csapat;
  • Béren kívüli juttatások (jelenléti és éves bónusz, cafeteria);
  • Rugalmas munkarend;
  • Bejárás támogatás.

Előnyök

  • 2- vagy 3D-s tervezőszoftver készségszintű használata (Autocad, ProEngineer, Solidwork, …);
  • Projekt menedzsment tapasztalat;
  • PLC és/vagy robotprogramozási tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Kecskemét