Projektvezető (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Multinacionális partnerünk Pécs és térségének egyik legjelentősebb gyártócége, stabil háttérrel rendelkezik és kiváló szakmai fejlődési lehetőséget nyújt, valamint számtalan szakembernek ad már munkát hosszú évek óta. Jelenleg bővülés miatt keresik csapatukba legújabb projektvezető kollégájukat.

Projektvezető

Feladatok

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Ügyfélprojektek menedzselése belső illetve külső partnerekkel
  • Projektek tervezése, végrehajtásuk támogatása
  • Projektekhez kapcsolódó tervek megvalósítása, illetve a megvalósítások követése
  • Beruházási igények meghatározása, összegyűjtése, kivitelezésük követése
  • Szoros együttműködés a projektekben résztvevő szervezeti egységekkel
  • Szakmai útmutatás nyújtása a projektben résztvevők számára
  • Gépek és termelési sorok üzembe helyezésének irányítása, vevői teszt követése, a szerződésben megadott minőségi elvárások biztosítása, az ügyfélnél beindított teljes berendezésnek a szerződésnek való megfelelése
  • Eszkaláció szakterületek-, és szükség esetén direktbe a vezetőség felé
  • Vállalat képviselete a megbízások tekintetében a vevő-megrendelő viszonylatban
  • Vevői panaszok kezelése

Követelmények

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat projektmenedzser vagy projektmérnök pozícióban
  • Projekt módszertanok ismerete
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Proaktív, megoldásközpontú szemlélet

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Komplex juttatási csomag
  • Teljesítmény alapú jutalmazás
  • Cafeteria
  • Költözés esetéén lakhatási támogatás
  • Rugalmas munkavégzés
  • 80% home office lehetőség

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs