Python Software Verificator - DS3 (Budapest)

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

Python Software Verificator - DS3

A projektről:

A DS3 projekt egy biztonságkritikus szoftver platform fejlesztéséről szól, ami vasúti alkalmazások számára készül. Alapvető célja az eddig alkalmazott speciális célhardverek kiváltása olyan szoftveres megoldással, ami boltban beszerezhető, x86-os hardveren fut. A DS3 platformon például vasúti biztosítóberendezés szoftver fog futni és megvalósíthatjuk segítségével az ún. cloud based interlocking architektúrát is.

Feladatok

  • Virtualizált vasútbiztonsági berendezések integrálása és verifikálása SIL0-tól SIL4-es szintig.
  • Dokumentációkészítés tesztelés területén.
  • Agilis munkavégzés (Scrum).
  • Német és spanyol csapatokkal való együttműködés.

Elvárások

  • Rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel.
  • Szereztél 3+ év szakmai tapasztalatot tesztelés területén.
  • Python programozási nyelv ismeretével rendelkezel.
  • Proaktivitás, megoldásorientált szemlélet jellemez.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel.

Előnyök

  • Van tapasztalatod C++ programnyelvből.
  • Van Linux felhasználói szintű ismereted.
  • GitLab ismeretével rendelkezel.
  • Érdekel a data analytics.
  • Tudsz németül.

Amit kínálunk

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Budapest