Quality Team Leader (Tab)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Quality Team Leader

Feladatok

  • Termék és gyártási folyamat minőségügyi támogatása, minőségének folyamatos fejlesztése, fenntartása és értékelése a vevői elégedettség állandó figyelembevételével;
  • 5-6 fős csapat koordinálása;
  • Belső auditokon részvétel, közreműködés a helyesbítő tevékenységek meghatározásában és visszaellenőrzésében;
  • Continous Improvement projektek vezetése;
  • Hatékony minőségi követelmények kidolgozása, kivitelezése, fejlesztése;
  • Minőségi mutatók optimalizálása, hibaarány csökkentése;
  • Javaslattétel kidolgozása megelőző és javító intézkedésekre;
  • Minőségügyi dokumentációk kezelése;
  • Minőségügyi jelentések készítése;
  • Folyamatok értékelése;
  • Ellenőrzési dokumentációk készítése;
  • FMEA, Control Plan, 8D, Pareto, 5Why, Ishikawa, PDCA és egyéb min?ségeszközök alkalmazása.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök)
  • SPC, 8D, FMEA módszerekben való jártasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat minőségbiztosítás területén
  • Vezetői tapasztalat
  • ISO 9001 szabvány ismerete
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Rendszerszemlélet, proaktivitás

Előnyök

  • Minőségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Lean, Six sigma ismeret
  • Minőségbiztosítási szakmérnök végzettség

Munkavégzés helye

  • Siófok

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/306-7413 (Jakubecz Ninettánál)

Tab