Raktári adminisztrátor (Gyál)

Feladatok:

  • raktározási szoftver megfelelő használata
  • ki- és befele irányuló árumozgásokhoz kapcsolódó könyvelések a raktározási szoftverben
  • készletmódosító könyvelések elvégzése, eltérések jelzése készletellenőrök felé
  • hatékony és pontos információáramlás biztosítása a logisztikai osztály és a raktári vezetők számára
  • raktári folyamatokhoz tartozó adatnyilvántartások pontos, naprakész vezetése
  • szállítási dokumentumok elkészítése, megfelelő kezelése (CMR, szállítólevél. stb)
  • részvétel készletmegállapító leltárakban
  • egyéb adminisztratív feladatok
Téged keresünk, ha:
  • legalább középfokú végzettséged van
  • rendelkezel hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalattal
  • megbízható, munkájára igényes munkatárs vagy
  • vállalod a 3 műszakos munkarendet
  • belső szabályokat, folyamatokat, jogszabályi előírásokat, illetve a kiszabott határidőket betartod
  • érvényes B kategóriájú jogosítvánnyal és saját gépkocsival rendelkezel
  • angol nyelven jól kommunikálsz mind írásban, mind szóban
  • vállalod a gyáli munkavégzést
Szükséges nyelvtudás

Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Amit a partnercégünk kínál:
  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • versenyképes juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • barátságos, támogató légkört
Munkavégzés helye:

Gyál

Gyál