Raktári kisegítő (Jászfényszaru)

Raktári kisegítő

Leírás

Csak 1 műszakot tudsz vállalni? Jelentkezz most!

Munkalehetőséget kínál Jászfényszarun lévő partnercégünk, Anyagmozgató munkakörben.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Az anyagok mozgatása, átvétele (kézzel és békával)
  • Gyártósorok ellátása alkatrészekkel
  • Kézi kocsi használata

Elvárások
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Egy műszakos munkarend vállalása (H-P, 8 órás beosztásban)
  • Túlóra vállalása (főszezon alatt)
  • Jó állóképesség, precíz munka
  • Gyári tapasztalat előny!

Amit kínálunk
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Havi bér bruttó 291.800 Forint
  • Teljesítmény és jelenléti bónusz átlagosan bruttó 70.000 Forint
  • Minden ledolgozott munkanap után ingyenes étkezési lehetőség
  • Ingyenes, klimatizált vállalati buszok, amelyek az interjúra való bejutáshoz is ingyenesen igénybe vehetőek több megyéből is!
  • Túlóralehetőség
  • Szezonális ösztönző ajándékok, bónuszok
  • Különdíj a hónap dolgozóinak és a legjobb fejlesztési javaslatok kitalálóinak
  • Rendszeres nyeremény- és kvízjátékok értékes ajándékokért cserébe
  • Kedvezményes termék vásárlás
  • Sport és kulturális programok támogatása,
  • Csapatépítő tevékenységek és családi programok szervezése.

Munkavégzés helye: Jászfényszaru
Ha többre vágysz vagy váltani szeretnél bizalommal fordulj hozzánk az alábbi elérhetőségek egyikén:

Telefon: +36 20/333-4450; +37/540-016; +36 20/ 434-7098

E-mail: [email protected]

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, csupán 1 perc alatt elküldheted jelentkezésed!
Ha minket választasz, számíthatsz a stabil nemzetközi háttérre, a rugalmasságra és a jövőben felmerülő kérdéseidre adott gyors válaszokra! Szerintünk érdemes tenned egy próbát!

Egyéb információk

+36 20 434 7098

Telefon

Munkavégzés helye

Jászfényszaru