Raktáros (Veresegyház)

Humán Centrum Kft.

Raktáros

Leírás

Nemzetközi megbízónk fő tevékenysége ipari gázturbinák összeszerelése, alkatrészek gyártása, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

  • Átvét, bevét, betár, anyagkiadási folyamatok szigorú betartatása, mind fizikai, mind dokumentációs tekintetben.
  • Gépek, hidraulikus palettaemelő és anyagtároló kocsik használata
  • Együttműködés a beszerző csapattal, tervező csapattal, illetve a vezetőséggel
  • Anyaglista olvasása, anyagok átvétele
  • Anyagok beazonosítása a szállítólevél alapján (cikkszám, mennyiség, mennyiségi egység egyértelmű megfeleltetése). Eltérés esetén NCR-ok (nemmegfelelőségi riportok) indítása, nyomon követése, lezárása, analizálása
  • Beérkező szállítmányok belföld/import szerinti megkülönböztetése
  • Beérkező árú ellenőrzések, átvétel, szükség esetén sérülési jegyzőkönyv készítése és riportálása a funkcionális vezető, ill. a minőségügyi vezető felé
  • Dokumentációk kezelése (kiadása/visszavonása)

Elvárások

  • 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Gyakorlat vállalatirányítási rendszer készletkezelő moduljában
  • Számítógépes ismeretek (MS Windows, Office)

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről vagy utazási költségtérítés
  • Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
  • ​Ajánlási bónusz

Munkavégzés helye

  • Veresegyház
Veresegyház