Raktáros (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Raktáros

Leírás

Egyik debreceni élelmiszeriparban tevékenykedő partnercégünk részére keresünk raktáros munkatársakat!

Raktáros

Feladatok

  • A termelés ellátása a szükséges alapanyagokkal a gyártási lapok alapján
  • Kimenő áruk expedíciós helyre történő kikészítése a rendelések alapján és kamionok megrakása
  • Beérkező alapanyagok és csomagolóanyag kamionról való leszedése és betárolása a csomagolóanyag raktárba
  • Kézi és gépi árumozgatás az üzemi területen belül
  • Késztermékek átvétele a termeléstől, raklapok csomagolása és készárú raktárban való elhelyezése, ölelő-fóliázó gép használata

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Raktározásban szerzett tapasztalat (előny)
  • Targonca vezetői engedély
  • Precíz, pontos, szorgalmas munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

Amit kínálunk
  • Alapbéren felüli bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Cafateria támogatás

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen