Raktáros / beszerző állandó délutános műszak (Budapest)

Raktáros / beszerző állandó délutános műszak

Újpesti telephelyű autóalkatrész nagykereskedelmi cég raktáros/beszerző munkakörre munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • napi szintű árubeszerzés kisteherautóval budapesti címekről (beszerzés ideje: 12h-16h között tart)
  • általános raktáros feladatok ellátása 16h után 20h-ig: - áruk csomagolása, termékek betárolása polcokra, készletre helyezés, szállítólevelek készítése, raktári rend, tisztaság fenntartása.

Elvárások

  • alapfokú végzettség
  • érvényes B kategóriás jogosítvány
  • gépkocsivezetői gyakorlat
  • számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, büntetlen előélet
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előny, de nem feltétel:

  • budapesti helyismeret
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői engedély
  • autóalkatrész ismeret

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • hosszútávú munkavégzés
  • fiatalos, összetartó csapat
  • hétvégi munka nincs
  • állandó délutános műszak: Hétfőtől - Péntekig 12:00 - 20:00-ig

Munkavégzés helye

1043 Budapest, Csányi László utca

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest