Raktáros komissiózó (Szigetszentmiklós)

Raktáros komissiózó

Leírás

Szeretnél egy kiemelkedő csapat tagja lenni, és nyitott vagy a fejlődésre? Komissiózó kollégákat keresünk Magyarország egyik legmodernebb raktárába. Ha rendelkezel 3313-as targoncavezetői engedéllyel az csak az előnyödre válhat!

Feladatok

  • Rendelések kiszedése, összekészítése
  • Raktáron belüli kézi/gépi árumozgatás
  • Nagy súlyú (20-30kg-os) termékek mozgatása
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Vezetőállásos targoncával való komissiózás

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszakos munkarend, hétvégi munkavégzés vállalása
  • 3313-as targoncavezetői jogosítvány

Előny

  • Raktári, vezetőállásos targonca tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér, cafetéria, utazástámogatás
  • Hosszútávú bejelentett munkalehetőség
  • Modern környezet, új gépek
  • Trénerek és mentorok segítik a betanulást, beilleszkedést.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Munkarend: 2 műszak + hétvége

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós