Raktáros targoncavezető (Szombathely)

Raktáros targoncavezető

Leírás

Raktáros targoncavezető kollégákat keresünk 3-4 műszakos munkarendbe Szombathelyi partnercégünk részére!

Targoncavezetői engedély mindhárom kategóriában szükséges: 3312,3313, 3324.

Feladatok
A gyártás folyamatos alapanyag ellátásának biztosítása többműszakos munkarendben.

Raktárrendezés, emelőgép kezelés, leltározás, készletkezelés.

A gyártásban felmerülő problémák, pl: alkatrészhiány, többlet, göngyöleg, selejtezés, válogatás.

Targonca, targoncatöltő meghibásodása esetén az emelőgép ügyintéző értesítése.

Elvárások
Alapfokú iskolai végzettség.

Érvényes targoncavezetői engedély (három kategóriában: 3312,3313, 3324), valamint ezt tanúsító OKJ bizonyítvány.

Számítógép felhasználói szintű ismerete.

SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny.

Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.

Kiemelkedő alapbér.

13.havi fizetés.
Hosszútávú munkalehetőség.

Cafeteria nettó: 37.500.-Ft/hó.
Műszak- és túlórapótlék, havi bónusz.

Ingyenes céges buszjárat.

Messziről érkezőknek szállás/albérlet támogatás biztosított!
Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely