Raktározási és szállítmányozási koordinátor (Nagykanizsa)

Raktározási és szállítmányozási koordinátor

Leírás

Stabil hátterű, multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok

  • Biztosítja az anyagmozgatást a beérkeztetés, raktározás, tárolás szempontjából
  • Optimalizálja a raktározási folyamatokat, területeket mindig a maximum hatékonyságra törekedve
  • Kezeli a beérkező anyagok, áruk átvételét, rögzíti az ERP rendszerben is
  • Elkészíti a kiszállítási papírokat és kapcsolódó dokumentációt (CMR, EKAER nyilatkozat, stb.)
  • Együttműködés a társosztályokkal valamint a külső érdekelt felekkel
  • Kezeli a konszignációs raktárkészletet
  • Kezeli a szállítmányozási folyamatokat a meglévő szerződések, megállapodások alapján
  • Részt vesz az éves- és évközi leltárok, forgóleltár szervezésében és lebonyolításában
  • Javaslatokat tesz lehetséges fejlesztésekre, javításokra

Elvárások

  • Kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Excel, Word ismeret
  • SAP ismeret előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Csapatmunka
  • 1-3 év raktári tapasztalat előny de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes bérezés
  • Bónusz lehetőség
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa