Recepciós (Budapest)

Épületgépészeti cég recepciós munkatársat keres.

A hirdetés már lejárt!

Cégünk automatika rendszerek tervezésével, üzembe helyezésével, és emellett automatika elemek forgalmazásával is foglalkozik.

Recepciós

munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre.

Főbb feladatok:

  • telefonok fogadása és kapcsolása,
  • vendégek fogadása,
  • irodaszer rendelés,
  • töltőáru rendelés,
  • tárgyaló rendben tartása,
  • posta fogadása,
  • ált. irodai rend fenntartása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • 1 év adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat.

Egyéb információk:

2022. januárjáig Budapest X. kerületében folyik a munkavégzés.
Januártól - a Cég átköltözésével - a munkavégzés helye véglegesen Biatorbágy lesz.

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Biatorbágy

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Csak olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik vállalják januártól a biatorbágyi munkavégzést.

Budapest