Recepciós (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Dob Corner Kft. a belváros szívében található party hostel, ami folyamatos elszállásolást biztosít, főként a város nyüzsgését megismerni vágyó fiatalok számára.

Recepciós

Feladatok

  • Vendégek fogadása, szobák és kulcsok kezelése
  • Vendégek adatainak adminisztrálása
  • Információ és segítségnyújtás a vendégek részére, felmerülő kérdések megválaszolása
  • Számlázás, pénztárkezelés

Elvárások

  • Aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti minimum 20-25 óra vállalása
  • Előre egyeztetett, rugalmas beosztás

Amit kínálunk

  • 1950Ft/óra bruttó órabér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred a bruttóval megegyező
  • Azonnali munkakezdés
  • Pörgős, valóban változatos munkakör, nincs két egyforma nap
  • Személyzeti étkezés
  • Fizetett próbanap, oktatás, tréning
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • Recepciós munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest VII.

Budapest