Recepciós (Budapest)

A Temeritás Kft.

Recepciós

munkatársat keres Budapesten lévő ENSZ irodaházba.

Feladatok

  • Érkező/távozó vendégek fogadása, útbaigazítása, illetve megfelelő tájékoztatása
  • Posta kezelése, esetleges futárrendelés
  • Kimenő és beérkező küldemények kezelése
  • Meeting-room management
  • Kapcsolattartás a karbantartókkal, elvégzett javítások ellenőrzése
  • Telefonhívások kezelése, beérkező emailek megválaszolása
  • Adminisztratív feladatok támogatása(nyomtatás, fénymásolás)
  • Ad-hoc feladatok elvégzése

Elvárások

  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Megoldásközpontúság
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szüntű számítógépes ismeretek(MS Office programok)
  • Jó kommunikációs készségek
  • Ápolt megjelenés

Amit kínálunk

  • Multikultúrális környezet
  • Modern irodaház
  • Bejelentett főállású munkaviszony
  • Azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés fényképes Önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest