Recepciós (Budapest)

29 éves múlttal rendelkező Budapest Biztonsági Szolgálat Kft. saját alkalmazotti állományba keres

Recepciós

munkatársat.

Feladatok

  • Vendégek fogadása, beléptetése, útbaigazítása
  • Beérkező hívások, levelezések kezelése, továbbítása
  • Általános recepciós feladatok ellátása

Elvárások

  • Társalgási szintű angolnyelv ismerete és írásos kommunikációja
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfél orientáltság
  • Magabiztos felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Önálló, felelősség teljes, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Recepciós feladatok ellátásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos – lendületes csapatban végzett munka
  • Bejelentett állás
  • Biztos korrekt jövedelem
  • Előrelépési lehetőség

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Munkavégzés ideje: 4 óra, jellemzően 15-19 óráig

Munkavégzés helye

  • Budapest XIII. kerület irodaház

  • Fényképes önéletrajzokat a jelentkezem gombra kattintva várjuk.
Budapest