Recepciós (Budapest)

Recepciós

Feladatok

  • A cégcsoport partnervállalkozásainak bejövő és kimenő postájának napi ügyintézése
  • beérkező postaküldemények iktatása, átadása
  • kimenő postaküldemények kezelése
  • Bejövő és kimenő hívások kezelése, üzenetek átvétele
  • A vendégek, ügyfelek fogadása
  • A tárgyalók foglalási rendjének kezelése
  • A tárgyalók előkészítése, tárgyalás után a rend visszaállítása
  • Irodai ellátmány rendelése
  • Az irodavezetővel egyeztetve az iroda műszaki problémáinak kezelése az üzemeltető felé, kapcsolattartás karbantartóval

Elvárások

  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Proaktiv személyiség
  • Windows alapú szoftverek felhasználói ismerete
  • Legalább három-öt év tapasztalat hasonló munkakörben

Előnyök

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Munkavégzés helye

  • Budapest

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehet.
Budapest