RECEPCIÓS (Budapest)

RECEPCIÓS

Szívesen lennél egy lendületes csapat tagja?

Szeretnél modern, inspiráló környezetben, korszerű eszközökkel dolgozni?

Szeretsz új kihívásokban részt venni?

HA IGEN, JELENTKEZZ AZ OTP FÁY ANDRÁS ALAPÍTVÁNY CSAPATÁBA!

Az idén 30 éves OTP Fáy András Alapítvány célja a fiatalok pénzügyi kompetenciájának fejlesztése. Fő tevékenysége a pénzügyi tudatosság erősítése, a gazdasági ismeretek bővítése, a karriertervezés és a jövőtudatos gondolkodás fejlesztése elsősorban az általános- és középiskolások, illetve a fiatal felnőttek körében. Évente hozzávetőleg 20.000 diák vesz részt ingyenes, szemléletformáló képzéseinken, amelyek gyakorlatorientált, élményalapú oktatási módszertanra épülnek és mind jelenléti tréningek formájában, mind digitális formában elérhetőek. Edukációs programunk, termékeink számos hazai és nemzetközi elismerésben, díjban részesültek.

Budapesti Oktatási Központunkba keresünk elhivatott, jó kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat RECEPCIÓS pozícióba.

Feladatok

  • Vendégek fogadása, kiszolgálása és a fogadásukra szolgáló helyiségek előkészítése.
  • Beérkező telefonok kezelése és egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • Napi ügymenethez kapcsolódó feladatok intézése.
  • Épület üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Céges rendezvények előkészületében és lebonyolításában való részvétel.
  • Gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés.
  • Központ készleteinek folyamatos figyelése, rendelése és szükség esetén leltárba vétele.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség.
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
  • Önálló, precíz munkavégzés és csapatban való együttműködés.
  • Barátságos, gyermekszerető személyiség.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Nyelvismeret (elsősorban angol).
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Változatos feladatok.
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség.
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet.
  • Támogató, fiatalos légkör, nagyszerű csapat.

Munkavégzés helye

  • Budapest, VI. kerület

A pályázat részeként benyújtandó iratok, információk:

  • Fényképes szakmai önéletrajz (e-mail, és telefonos elérhetőség megadásával)
  • Motivációs levél
  • Havi fizetési igény (nettó)

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest