Recepciós (Budapest)

Recepciós álláslehetőség Budapest, III. kerületi irodaházban!

Recepciós

A munkakörhöz tartozó általános feladatok:

  • Érkező vendégek regisztrálása számítógépen
  • Belépő kártyák regisztrálása, kiadása
  • Vendégek kísérése

Amit elvárunk és mindenképpen szükséges:

  • Középfokú végzettség
  • Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, melyek a napi munkavégzéshez elengedhetetlenek

Amit kínálunk:

  • A jogszabályoknak mindenben megfelelő foglalkoztatottság
  • Minden hónapban bakszámlára utaltaljuk a teljes fizetést
  • Igényes munkakörnyezet, hosszútávú elhelyezkedési lehetőség
  • Munkaruházati hozzájárulás

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Munkaidő: heti 3-4 nap, 10 órás munkavégzéssel

Munkabér: br. 1900 Ft/óra

Budapest