Recepciós (Pécs)

100%-ban magyar tulajdonú, pécsi hotel megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Recepciós

Elvárások:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • Vendéglátóipari vagy idegenforgalmi, szállodai végzettség,
  • Udvarias, barátságos személyiség

Előnyt jelent:

  • Vendéglátóipari területen szerzett tapasztalat, gyakorlat,
  • Pécsi lakhely

Feladatok:

  • Telefonközpont kezelése,
  • Vendégek / ügyfelek útba igazítása,
  • Üzenetek továbbítás

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem (nettó 270.000 - 300.000 Ft/hó),
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Pécs

Pécs