Recepciós (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A New World Security több évtizedes szakmai múlttal rendelkező csapata a személy- és vagyonvédelem teljes spektrumában áll ügyfelei rendelkezésére, legyen szó objektumőrzésről, személyvédelemről, szórakozóhelyek-, illetve rendezvények biztosításáról, vagy magánnyomozásról.

Recepciós

Feladatok

  • Vendégek fogadása és irányítása
  • Bejövő és kimenő hívások kezelése
  • Általános recepciós feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói/tanulói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 20. életév betöltése

Munkaidő

  • Hétköznapokon, elsősorban délelőtti műszakok vállalása
  • Heti 2-3 alkalommal számítunk Rád, napi 6-8 órában
  • Heti min. 20 óra vállalása
  • Alkalmanként éjszakai műszak vállalása 19:00-7:00-ig

Amit kínálunk

  • 1750 Ft/óra bruttó órabér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1750 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Heti 40 óra vállalása

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Budapest