RECEPCIÓS (Budapest)

RECEPCIÓS MUNKATÁRSAT

keres

Cégcsoportunk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több, mint 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Napjainkban négy telephelyen hét márka képviseletét látjuk el, munkavállalóink száma meghaladja a 160 főt.

Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

Éljük meg együtt a sikereket!

Feladatok

  • Beérkező ügyfelek fogadása, tájékoztatása
  • Telekommunikációs eszközök kezelése
  • Információszolgáltatás
  • Gépjármű értékesítési tevékenység adminisztratív támogatása
  • Szervezési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Rendszeres jelentési kötelezettségek teljesítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelés, Excel, Word gyakorlati alkalmazása
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, felelős, precíz munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves gyakorlati tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIV. kerület

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével eljuttatni szíveskedjen. Amennyiben szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el a www.gablini.hu honlapunkra!

Budapest