Recepciós munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk több, mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. Fontos a munkavállalóik számára az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem. Az elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak, jelentkezz!

Recepciós munkatárs

Feladatok

  • Vendégek, ügyfelek fogadása
  • Bejövő recepció hívások kezelése
  • Bejövő, kimenő posta (csomagok, levelek) kezelése, kapcsolattartás a futárokkal, hivatali ügyintézés
  • Nyilvántartások készítése, kezelése, adategyeztetés
  • A tárgyalótermek menedzselése
  • Irodai karbantartás koordinálása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, 18. életév betöltése
  • Aktív angol nyelvtudás (külföldi vendégek fogadása)
  • Korábbi recepciós tapasztalat
  • Hosszú távú (min. 1 év) munkavégzés
  • Kiváló szervező és priorizáló képesség
  • Csapatban való gördülékeny együttműködés

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8-18.00 óra között (8.00-14.00,12.00-18.00)
  • Heti minimum 25 óra diákmunka vállalása

Amit kínálunk

  • Irodai masszázs, gyümölcsnap
  • Nyelvtanulási lehetőség, tréningek
  • Bérezés: bruttó 1250 forint
  • Negyedévente szülinapok ünneplése, közös síelés, futás
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség

Előnyök

  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • Host/hostess, kereskedelmi-, vendéglátós-, recepciós munkatapasztalat
  • Microsoft Office programok felhasználószintű ismerete

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest