Recepciós munkatárs (Balatonfüred)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A családi vállalkozásként üzemeltetett panzió és apartmanház Balatonfüred központjában található. Nemcsak a családok kedvelt nyaralóhelye, de tökéletes helyszíne  céges rendezvényeknek, tréningeknek is.

Recepciós munkatárs

Feladatok

  • vendégek fogadása, be- és kijelentkezések intézése
  • foglalások kezelése és adminisztrálása
  • telefonhívások és emailek kezelése, szabad szobák értékesítése
  • rendezvények és programok lebonyolításában való közreműködés
  • reggeliztetésben való közreműködés
  • egyén szervezési és üzemeltetési feladatok

Elvárások

  • jó kommunikációs készség, kedves, nyitott személyiség
  • rugalmasság, komplex gondolkodásmód
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Munkaidő

  • rugalmasan egyeztetett beosztás alapján
  • min. fél évre vállalható diákmunka
  • min. heti 20 óra vállalása szükséges

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés alapján
  • rugalmas munkavégzés
  • igény esetén szállás biztosított
  • tapasztalatszerzés, szakmai gyakorlat teljesítésének lehetősége

Előnyök

  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Balatonfüred