Recepciós munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Belvárosi partnercégünk 2000 óta van jelen a közép-kelet európai ingatlan piacon és azóta a térség egyik vezető ingatlanfejlesztési csoportjává fejlődött. Ha Te is szeretnél egy ilyen dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, akkor csak Rád vár ez a pozíció!

Recepciós munkatárs

Feladatok

  • Vendégek fogadása és irányítása
  • Telefon kezelése
  • Általános recepciós feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk

  • 1704 Ft/óra bruttó órabér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1704 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkaidő

  • Nyitvatartási időben, 8:00-20:00 között
  • Heti min. 3 alkalommal számítunk Rád, napi 6-8 órában
  • Heti min. 20 óra vállalása

Előnyök

  • Irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Budapest