Recepciós munkatárs - részmunkaidőben (Szigetszentmiklós) (Szigetszentmiklós)

Recepciós munkatárs - részmunkaidőben (Szigetszentmiklós)

Leírás

Szeretnél részmunkaidőben, családias légkörben elhelyezkedni? Most tervezel visszatérni a munka világába és részmunkaidőben gondolkodsz? Akkor ez a hirdetés Neked szól!

Szigetszentmiklósi partnerünkhöz keresünk új recepciós munkatársakat részmunkaidőben.

Feladatok

  • Autó flotta kezelés
  • Posta kezelése
  • Repülőjegy rendelés
  • Szállásfoglalás vendégek részére
  • Telefonok kezelése, tájékoztatás, átirányítás
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Érettségi
  • Angol nyelv kommunikációs szinten írásban és szóban
  • MS Office ismeret és tapasztalat
  • Kedves, nyitott személyiség
  • Segítőkészség, problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Részmunkaidős lehetőség a 2015-ös és 2018-as év Legjobb Munkahelye díjat elnyerő vállalatnál
  • Sportolási lehetőség
  • Gyümölcs nap
  • Havi keret csokiautomata használatához
  • Kiváló munkakörülmények, családias légkör

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, ÁTI-Sziget Ipari Park

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós