Webshop adminisztrátor (Budapest)

A KOMPEL Kft. 24 éve foglalkozik elektromos termékek importálásával
és azok forgalmazásával a magyar ipari és lakossági felhasználók részére.
A biztos háttérrel rendelkező vállalat dinamikus csapatába keres

Webshop adminisztrátor - tartalomszerkesztő munkatársakat.

Feladatok

  • web áruház üzemeltetés, napi operatív feladatainak ellátása
  • web oldalaink tartalmának frissítése (WordPress)
  • weboldal tartalom felügyelet, szövegírás
  • kapcsolattartás a fejlesztőkkel
  • ad hoc jellegű feladatok

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvhasználat szóban és írásban
  • számítógépes felhasználó szintű ismeretek
  • önálló munkavégzés

Előnyök

  • 1-3 év releváns, hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • érdeklődés az internetes kereskedelem iránt
  • van gyakorlat tartalomgyártás területén és kiváló a helyesírás

Amit kínálunk

  • napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt, fix bérezéssel
  • cafeteria szép kártya
  • munkavégzés kőbányai irodánkban (nem home office)
  • támogató, innovatív csapatot, akik kíváncsiak az ötleteidre és hosszútávon terveznek Veled
  • munkavégzéshez szükséges eszközöket

küldje el fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot cím:

Kompel Kft. 1105 Budapest, Vaspálya u. 20/a
telefonszám: +36 1 4319640

Web: www.kompel.net

Jelentkezési határidő: 2024.10.25

Budapest