Recepciós/Irodai asszisztens (Magyarország)

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait: https://bit.ly/2UAc8Kv

Szeretsz emberekkel dolgozni, és folyékonyan beszélsz angolul?

Kipróbálnád magad recepciós/asszisztensi pozícióban, esetleg van már hasonló munkatapasztalatod?

Olvass tovább, és jelentkezz partnerünk Recepciós/Irodai asszisztensi pozíciójára!

Recepciós/Irodai asszisztens

Feladatok

  • vendégek fogadása,
  • telefonok, e-mailek kezelése
  • asszisztencia, adminisztratív segítségnyújtás az irodavezetőnek
  • üzemeltetőkkel való kapcsolattartás
  • tárgyalók, konferenciatermek ellenőrzése, bekészítések pótlása
  • munkatársakkal való kapcsolattartás
  • szervezői feladatok

Követelmények

  • 1-2 év irodai/recepciós tapasztalat
  • folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség
  • csapatjátékos hozzáállás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • fejlődési lehetőség
  • modern irodai környezetben, szuper csapatban való munkavégzés
  • lehetőség a nyelvtudás fejlesztésére