Recepcióvezető (Budapest)

A III. kerületi Folyondár Vasas Sport- és Táncközpontba, családias hangulatú,

sportos munkakörbe munkatársat keresünk

Recepcióvezető

pozícióba

Feladatok

  • Vezetőség felé kimutatások, jelentések elkészítése
  • Következő hétre/hónapra előkészülni (recepciósok beosztásának megírása, feladatok kiosztása, recepciósok munkájának ellenőrzése, szabadságok vezetése, csarnok bérlések összehangolása, teniszpályák ellenőrzése, kimutatások készítése, formanyomtatványok/táblázatok előkészítése)
  • Óraadó tanárokkal egyeztetni az adott hónapról
  • Csarnokbérléseket összehangolni, leegyeztetni, elszámolni
  • Őrökkel egyeztetni a nyitva tartást, plusz feladataikról tájékoztatni
  • Teniszpálya beosztásának kezelése
  • Recepciós feladatok elvégzése: vendégek beléptetése, kulcsok kiadása, pénztárgép kezelése, számlaírás

Elvárások

  • Barátságos, nyitott, megbízható személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos Excel használat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Ingyenes edzőterem-, és szaunahasználat
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Kedvezményes teniszezési lehetőség

Munkavégzés helye

1037 Budapest, Folyondár utca 15. Folyondár Vasas Sport- és Táncközpont

Jelentkezéshez kérjük küldje fényképes önéletrajzát.

www.folyondar.hu

Budapest